Dziś jest: 14 Październik 2019    |    Imieniny obchodzą: Liwii, Bernarda, Kaliksta

Sprintem do maratonu

Nasze przedszkolaki, te duże i małe wzięły udział już kolejny raz w  OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKA pod hasłem "Sprintem do maratonu". Celem niniejszego projektu jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Toteż, dnia 23 maja w naszym przedszkolu odbyła się impreza biegowa. Wszystkie przedszkolaki  wyruszyły na Boisko sportowe przy Szkole Podstawowej, na którym uczestniczyły w rozgrzewce i następnie przystąpiły do biegu grupowego na wyznaczonej trasie. Dystans jaki musiały pokonać wynosił 90 m. Po skończonym biegu, każdy uczestnik otrzymał medal i dyplom Małego Maratończyka.