Nasz Przyjaciel MiśMis 150x150

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada bądź posiadał własnego ulubionego misia pluszowego. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, dla Was był kumplem do zabawy, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

Nasze przedszkolaki również takie misie posiadają i z okazji obchodzonego Światowego Dnia Pluszowego Misia, który przypada 25 listopada, mogły się nimi pochwalić przynosząc je do przedszkola z okazji  ich święta. Dzieci poznały historię Pluszowego Misia, wypowiadały się na temat  wyglądu swojego misiaczka, jego imienia i zabaw z nim związanych. W tym dniu, wszędzie misie i wszystko o misiach, a więc prace plastyczne to również misie, a słodki poczęstunek to babeczki z wizerunkiem misia. Przez cały czas pobytu w przedszkolu, dzieci spędziły miłe chwile na wesołej zabawie  ze swoim ulubieńcem.

Tego dnia, każdy przedszkolak otrzymał Dyplom Przyjaciela Pluszowego Misia, słodkiego Lubisia oraz maskotkę - małego misia.

Dzień Pluszowego Misia w Grupie Wiewiórek

Dzień Pluszowego Misia w Grupie Jeżyków