KOMUNIKAT DOTYCZĄCY REKRUTACJI 2020/2021

Informuję, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 Komisja Rekrutacyjna zakończyła weryfikację dokumentów rekrutacyjnych złożonych przez Rodziców do Publicznego Przedszkola w Śmieszkowie i oddziałów w Romanowie Dolnym, Romanowie Górnym i Walkowic . Komisja zweryfikowała wnioski pod względem spełnienia przez kandydatów kryteriów Regulaminu Rekrutacji zgodnego z Prawem Oświatowym . Komisja brała pod uwagę liczbę miejsc w przedszkolu, kryteria wiekowe .

Zgodnie z decyzją Komisji Rekrutacyjnej wszystkie dzieci zgłoszone do przedszkola , spełniające kryterium wiekowe zostały zakwalifikowane do oddziałów w Romanowie Dolnym , Romanowie Górnym , Walkowicach i Śmieszkowie .

Zgodnie z Regulaminem Rekrutacji proszę Rodziców

o potwierdzenie woli wyboru do dnia 3 kwietnia

Druk jest do pobrania w zakładce REKRUTACJA (załączniki do wniosku ) .

Druk możecie Państwo przesłać drogą elektroniczną ze względu na sytuację epidemiologiczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (scan)

lub poprzez MMS nr telefonu 513016253 .

Dyrektor Przedszkola mgr Marlena Mądrzak