Przedszkole Romanowo Dolne

Leśna Kraina

Pożegnanie naszych absolwentów

Teatr Gargulec "Kosmiczna Przygoda"

Balik w przedszkolu

Balik jest wydarzeniem, na które z niecierpliwością czekają chyba wszystkie przedszkolaki. Tego dnia z dumą wchodzą do sali przedszkolnej prezentując rówieśnikom strój jak i dodatkowe gadżety. Aby mieć siły do wspólnej zabawy  rozpoczęliśmy zdrowym śniadankiem, następnie były wspólne gry, zabawy, konkurencje i oczywiście tańce! Po wspólnych wesołych szaleństwach była chwila odpoczynku i przekąska w postaci pączka.

"Bardzo was doceniam i bardzo szanuję,

A dzisiaj po prostu bardzo dziękuję.

Z wami nie jest straszny świat,

Babciu i dziadku żyjcie nam sto lat!"

Bardzo dziękujemy Drodzy Dziadkowie za Waszą obecność i wspólnie spędzony czas!

Mikołajki w Romanowie Dolnym

12. grudnia na sali w Romanowie Dolnym odbyło się kolejne już spotkanie ze Świętym  Mikołajem. W tym  roku życzliwe Elfy wyjaśniały jak wyglądają Święta Bożego Narodzenia w różnych krajach. Wszystkie dzieci (z klas I-III oraz Przedszkolaki z Walkowic, Romanowa Górnego oraz Nasi podopieczni) wspólnie tańczyły, bawiły się w rytmach świątecznych utworów. Następnie braliśmy udział w przedstawieniu pt."Broda Świętego Mikołaja" zaprezentowanym przez "Muzolaki". Każdy uczestnik opuszczał salę z uśmiechem na twarzy dzierżąc w dłoni upominek od Świętego, który oczywiście zaszczycił nas swoja obecnością!
Dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych!