Przedszkole Romanowo Dolne

Leśna Kraina

Mikołajki

Grudzień jest miesiącem oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia. W radio usłyszeć można świąteczne piosenki, dekoracje, które powoli pojawiają się w naszym otoczeniu sprawiają, że odczuwamy radość i  takie wyjątkowe ciepło. I tak pierwszym świątecznym akcentem w grudniu są Mikołajki. Wtedy to dzieci z niecierpliwością oczekują drobnych podarków od Świętego Mikołaja. Jak co roku nasi podopieczni nie zawiedli się na niezawodnym Świętym, a  Nasze Panie zadbały, aby ten dzień był pełen wrażeń!

Andrzejki to wieczór wróżb. Prawidłowo przypadają na noc z 29 na 30 listopada.
Tego dnia organizuje się zabawy często połączone z wróżbami. Andrzejki są hucznie obchodzone, ponieważ przypadają na czas ostatnich zabaw przed adwentem. W naszym przedszkolu wróżyliśmy ostatniego dnia listopada. Poniżej fotorelacja.

Pluszowy Miś

Choć pluszaki musiały zostać w domu, nie zapomnieliśmy o ich święcie!

Sprintem do maratonu

"Sprintem do maratonu" to akcja, w której nasze przedszkole bierze udział już kolejny rok. Aktywność fizyczna jest bardzo ważna, dlatego nie zapominamy o niej każdego dnia w przedszkolu.  Po wspólnej rozgrzewce nasze przedszkolaki stanęły na linii startu, aby za moment z ogromną radością przekroczyć linię mety. Nasi mali sportowcy uhonorowani zostali pamiątkowym medalem.

Dzień Chłopaka

Dzień Chłopca to wyjątkowy dzień dla naszym podopiecznych.
Fotorelacja z tego  dnia poniżej, a na zdjęciach sami przystojniacy!